Przegląd prasy
Paznokcie nr 61
Paznokcie nr 61

French manicure na świecie. Jakie obyczaje dotyczące francuskiego manicure panują w innych krajach?

dodano: 24.02.2011   |   czytany: 64 040 razy   |   komentarzy: 0 (skomentuj)
French manicure na świecie. Jakie obyczaje dotyczące francuskiego manicure panują w innych krajach?
French manicure to najbardziej uniwersalny sposób malowania paznokci. Jego popularność dotyczy kobiet niemalże na całym świecie. Jest prosty w wykonaniu, elegancki i bezpretensjonalny. Jednak w różnych krajach french manicure wygląda troszeczkę inaczej.

French manicure we Francji

French manicure w wykonaniu Francuzek, charakteryzuje się dosyć krótko opiłowaną, smukłą prostokątną płytką, delikatnie zakończoną na wolnym brzegu paznokcia. Wybierany jest najczęściej lakier w kolorze zbliżonym do naturalnej płytki.

 

French manicure w Niemczech

W Niemczech popularne są paznokcie w kształcie migdałka, krótko obcięte, miękko zakończone. Lakier stosowany przy malowaniu końcówki ma kolor mlecznobiały, ecru, kremowy.


French manicure w Hiszpanii

Hiszpański french manicure charakteryzuje się prostokątnym kształtem płytki i dosyć szerokim białym paskiem. Paznokcie piłowane są do średniej długości, często wykorzystuje się kolory brzoskwini, kawy z mlekiem.

 

French manicure w Anglii

Długa prostokątna płytka o mocno zaokrąglonym kształcie cechuje manicure francuski u Angielek.

 

French manicure w Szwecji

Typowe paznokcie w stylizacji french manicure, to paznokcie bardzo krótkie, spiłowane prostokątnie.

 

French manicure w Meksyku

French manicure w tym kraju charakteryzuje się płytką prostokątną i ostro zakończoną. Paznokcie są długie, często stosowane są mocne odcienie różu.

R E K L A M A
autor: NAILmania
R E K L A M A
Warto zobaczyć

French metodą żelową z użyciem kamuflażu

French metodą żelową z użyciem kamuflażu
Nie pozostawia wątpliwości fakt, że perełką wśród zdobień paznokci jest pięknie, idealnie wykonany french. Perfekcyjna linia uśmiechu, brak widocznych jakichkolwiek defektów płytki paznokcia to znak rozpoznawczy doskonałych paznokci biznesowych.

ORLY EPIX™ przełom w historii manicure

ORLY EPIX™ przełom w historii manicure
W tym sezonie marka ORLY przedstawia EPIX. Dwuetapowy manicure o wyjątkowej formule, która zapewnia trwały kolor i wysoki połysk przez ponad 7 dni bez smug i odprysków! Rewolucyjna technologia preparatów EPIX sprawia, że wszelkie niedociągnięcia oraz zadrapania zostają zniwelowane podczas procesu schnięcia lakieru.

Owocowy zawrót głowy z kolekcją Forbiden Fruits

Owocowy zawrót głowy z kolekcją Forbiden Fruits
Smoothies są trendy! Wraz z modą na aktywny, zdrowy tryb życia przyszła moda na zdrowe, owocowe koktajle. Wystarczy zmiksować dowolne owoce, warzywa lub zioła z wodą albo mlekiem, by stworzyć energetyzujący napój, który zachwyci smakiem i kolorem, a latem orzeźwi dużo lepiej niż lody. Moda na smoothies ma też swoje odzwierciedlenie w makijażu. Stawiamy na intensywne kolory i wyraźne, wyczuwalne faktury. Zwłaszcza w manicure!
R E K L A M A

© 2007-2015 nailmania.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.