Przegląd prasy
Paznokcie nr 62
Paznokcie nr 62

Manicure i pedicure hybrydowy

dodano: 28.03.2011   |   czytany: 72 677 razy   |   komentarzy: 1 (skomentuj)
Manicure i pedicure hybrydowy
Dłonie oraz stopy z pięknie pomalowanymi paznokciami w modnym kolorze to ozdoba każdej kobiety. Nawet jeżeli masz wprawę w malowaniu paznokci i używasz super szybkoschnących lakierów do paznokci (lub specjalistycznych preparatów przyśpieszających wysychanie lakierów) zapewne nie raz ci się zdarzyło, chwilę po zakończeniu zabiegu, zapomnieć o mokrych jeszcze paznokciach i przystąpić do zwykłych zajęć.

Czasem, nawet gdy już wyschnie porządnie lakier, stukniesz mocniej o jakiś przedmiot i pojawia się nieefektowna rysa, zagłębienie lub lakier odpryskuje.

 

Niezależnie od tego czy zabieg wykonałaś w domu, czy w gabinecie kosmetycznym, chwila nieuwagi może popsuć efekt misternej pracy i poświęconego czasu, a co najważniejsze samopoczucie. Cóż zdarza się to nawet najlepszym, ale teraz jest już na to rada.

 

Odpowiedzią jest nowinka na rynku kosmetycznym, która pozwoli na dłużej utrzymać lakier na paznokciach.

 

 

 

Co to jest manicure i pedicure hybrydowy?

 

To nowa propozycja skierowana do osób, które nie mają czasu na cotygodniową pielęgnację paznokci, ale nie są zdecydowane na przedłużenie paznokci za pomocą metody akrylowej czy żelowej. Producenci produktów typu hybrid nail color gwarantują wysoki połysk i piękny kolor bez skazy przez 2-3 tygodnie (w zależności od marki). Bez zmagań z odpryskiwaniem, smugami i zbyt długim czasem wysychania.

 

Manicure oraz pedicure hybrydowy, to usługa podobna do tradycyjnego zabiegu wykonywanego w salonach kosmetycznych. Trwa około 50-60 minut i jest całkowicie bezpieczna dla płytki. Nowością w usłudze jest zastosowanie specjalnego lakieru do paznokci - produktu typu hybrid nail color - o właściwościach żelu światłoutwardzanego. Ten wyprodukowany nową technologią preparat zawierający specjalnie opracowane pigmenty, łączy w sobie zalety zwykłego lakieru do paznokci oraz żelu UV.

 

Po opiłowaniu paznokci i wycięciu skórek, kosmetyczka nakłada na naturalną płytkę paznokci cienką warstwę preparatu w kolorze wybranym przez klientkę, a następnie utwardza ją pod lampą typu UV lub LED. Ten specjalny lakier nadaje piękny połysk i jest odporny na zniszczenia – a naturalnie wyglądający efekt utrzymuje się na paznokciach u rąk do 3 tygodni (bez potrzeby przeprowadzania dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych).

W stosunku do tradycyjnego manicure czy pedicure, różnica jest też w usuwaniu preparatu. Lakier do zabiegów hybrydowych jest odporny na zmywacz do paznokci, dlatego konieczne jest jego usuwanie w profesjonalnych gabinetach. Proces ten jest całkowicie bezpieczny i trwa kilka minut. Kosmetyczka usuwa preparat za pomocą specjalnego płynu lub płatów bez ingerencji w strukturę paznokcia.

 

Dlaczego manicure i pedicure hybrydowy jest lepszy od tradycyjnych zabiegów?

 

Wykonanie zabiegu hybrydowego nie trwa tak długo, jak profesjonalne przedłużanie paznokci za pomocą żelu UV czy akrylu oraz nie obciąża paznokci. Zabieg ten jest tylko trochę dłuższy niż tradycyjny manicure czy pedicure, a efekt utrzymuje się o wiele dłużej. Metoda nakładania preparatu do zabiegów hybrydowych jest prosta („jak malowanie paznokci”) i nieinwazyjna. Paznokcie nie niszczą się tak bardzo jak przy przedłużaniu płytki metodą akrylową czy żelową, a przy tym wyglądają naturalnie. Lakier do zabiegu hybrydowego ma właściwości światłoutwardzanego żelu. Pod wpływem zabiegu na płytce paznokcia tworzy się ochronna warstwa. Powłoka ta, nie odpryskuje jak zwykły lakier. Jest wyjątkowo trwała i odporna na urazy. Produkty typu hybrid nail color można także stosować na paznokcie przedłużane. Średni koszt zabiegu w salonach kosmetycznych to około 70 zł.

 

Dostępne na rynku marki produktów typu hybrid nail color: SHELLAC, GELISH, OPI, Gelac IBD.

R E K L A M A
Komentarze
Milena Łowicka-Ostrowska
Metoda bardzo fajna i ułatwiająca życie nie jednej zabieganej klientki tylko kogo stać na manicure za około 70 zł., który po dwóch tygodniach nadaje się do zmiany bo odrosty wyglądają ordynarnie?
29.03.2011 08:41:24 | Milena Łowicka-Ostrowska
Ocena: 0
Oceń:
R E K L A M A
Warto zobaczyć

Niebieski french

Niebieski french
Prosta stylizacja, która pozwala cieszyć się kolorem oraz zachować styl elegancji.

Paznokcie i dłonie osoby palącej

Paznokcie i dłonie osoby palącej
Palenie papierosów wpływa negatywnie na cały organizm: cerę, włosy, skórę, narządy wewnętrzne, kondycję organizmu. Dotyczy to również stanu dłoni i paznokci.

Jak pachnie wiosna?

Jak pachnie wiosna?
Wiosenne zapachy, zielone i musujące, zmysłowe i subtelne, chłodne i ciepłe. Za czym tęsknimy, co nas zadziwia?
R E K L A M A

© 2007-2015 nailmania.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.