Przegląd prasy
Paznokcie nr 62
Paznokcie nr 62
Jak utworzyć wizytówkę stylistki?

Wizytówkę Stylistki może utworzyć każdy zarejestrowany użytkownik serwisu NAILmania i jest to całkowicie darmowe. Wizytówki stylistek przeznaczone są tylko i wyłącznie dla osób fizycznych prowadzących lub nieprowadzących dzialalność gospodarczą. Osoby prowadzące działalność gospodarczą dodatkowo mogą zostać oznaczone jako "profesjonalista" po przesłaniu na adres redakcja@nailmania.pl skanu wspisu do EDG.

 

Jak dodać wizytówkę stylistki:

 

Na początku należy po zalogowaniu przejść do swojego profilu (1):

 

 

Wyświetli się zawartość naszego profilu. W tym miejscu można w pełni zarządzać informacjami jakie dostępne są w serwisie, tj. dane podstawowe, dane dodatkowe widoczne dodatkowo w wizytówce, zdjęcie, zmiana adresu e-mail (loginu), zmiana hasła. Aby stworzyć wizytówkę, należy najpierw uzupełnić dane - w tym celu należy wybrać opcję "edytuj dane" (2) oraz ewentualnie dodać informacje na temat placówek szkoleniowych (3), w których ukończyło sie kursy/szkolenia.

 

 

Po wybraniu opcji "edytuj dane" (2)" wyświetli się okno z forumlarzem, w którym należy uzupełnić odpowiednio pola, które mają być dostępne w wizytówce. Pola oznaczone gwiazdką dostępne są tylko i wyłącznie w wizytówce - pozostałe zaś w ogólno dostępnym profilu. Następnie należy zapisać dane (4).

 

 

Po zapisaniu danych system z powrotem powróci do głównego okna profilu. Dane zostały zaktualizowane. Teraz należy jedynie uruchomić wizytówkę (domyślnie wizytówka jest wyłączona). Aby to zrobić należy kliknąć opcję "aktywuj" (5) przy pozycji "wizytówka".

 

 

Po powyższych czynnościach,wizytówka została uruchomiona i jest dostęna dla wszystkich użytkowników serwisu NAILmania (również tych niezarejestrowanych).

 

UWAGA: należy pamiętać, że w momencie uaktywnienia wizytówki, adres e-mail będzie dostępny dla wszystkich. Zabieg ten ma na celu ułatwić kontakt zainteresowanej osobie oraz uwiarygodnić wpis.

 

R E K L A M A

© 2007-2015 nailmania.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.