Przegląd prasy
Paznokcie nr 62
Paznokcie nr 62

Holiday Nail Color

 nr
Kategoria: Lakiery do paznokci
Marka: Golden Rose
Producent: Golden Rose Sp. z o.o.
Komentowany: 0 razy
Tagi: ,
Opis produktu
 Holiday Nail Color to seria aż 17 lakierów o zróżnicowanych barwach – od subtelnych i delikatnych po głębokie i intensywne, przywodzące na myśl południowe owoce. Cała linia oparta jest na nowej formule, która nadaje paznokciom efektownie „chropowatą” teksturę, przypominającą plażowy piasek. Wyglądają niczym posypane cukrową posypką lub połyskującymi drobinkami – jednak o matowym wykończeniu. Zaskakujące połączenie matowości z błyszczącymi drobinkami przykuwa wzrok i zapada w pamięć. Pomalowane w ten sposób paznokcie będą idealnie uzupełniały kolorowy, wakacyjny wizerunek, ale mogą być też odważnym akcentem pasującym do całości eleganckiego stroju. Szeroka gama kolorystyczna pozwoli znaleźć coś dla siebie nawet najbardziej wybrednym wizażystkom.
Lakiery o numerach 51-60 zawierają drobinki brokatu, a te od 61 do 67 dają efekt cukrowej posypki. Wszystkie jednak nadają paznokciom matowe wykończenie.
Dla uzyskania optymalnego efektu zaleca się nałożenie dwóch cienkich warstw lakieru. Nie zaleca się używania bazy pod lakier ani top coat.
 
Lakiery z serii Holiday Nail Color dostępny są w oficjalnym sklepie internetowym http://sklep.goldenrose.pl/
 
Pojemność - 11,3 ml
Cena brutto– ok. 12,90 zł
 
R E K L A M A
R E K L A M A

© 2007-2015 nailmania.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.