Przegląd prasy
Paznokcie nr 62
Paznokcie nr 62

Zestaw Axxium system

 nr
Kategoria: Technika żelowa - zestawy
Marka: O.P.I
Producent: Beauty In
Komentowany: 1 razy
Tagi: technika żelowa, OPI,
Opis produktu

Na początku był system żelowy O.P.I Microbond - obdarzony zaufaniem dzięki aplikacji żelu z wygodnych tubek . Teraz system żelowy został urozmaicony kolekcją żeli O.P.I Axxium Gel System dla stylistów paznokci preferujących tradycyjną metodę aplikacji żelu przy pomocy pędzelka. Badania rynku pokazują, że przedłużanie paznokci metodą żelową to obecnie jeden z najszybciej rozwijających się systemów przedłużania paznokci, dlatego O.P.I opracowało najnowocześniejsze produkty zaskakujące swą jakością, plastycznością i kolorami oraz niezwykle naturalnym wyglądem w fazie końcowej zabiegu. Twoje klientki na zawsze zmienią stosunek do sztucznych paznokci. System Axxium wynosi sztukę paznokci żelowych na nowy, najwyższy poziom.

 

W skład zestawu SYSTEM AXXIUM wchodzą:

 

Baza Axxium Gel Base

Przedłużanie paznokci systemem Axxium zaczyna się od żelu bazowego Axxium Gel Base, który zapewnia mocne połączenie pomiędzy keratyną paznokcia a żelem.

 

Przezroczysty żel Axxium Clear Overlay Gel

Żel powierzchniowy Axxium Clear Overlay Gel jest bez wątpienia, najlepszym na rynku żelem, który w trakcie profesjonalnych testów został wybrany jako numer 1 z pośród innych wiodących preparatów. Może być stosowany na tipsy oraz jako wzmocnienie naturalnej płytki paznokci. Utrwalanie pod lampą, 2 min.

 

Żel biały Axxium Luminous White Overlay Gel

Łatwa w nałożeniu, lśniąca biel, idealna do tworzenia olśniewająco białego wolnego brzegu we francuskim manicure. Używaj jej na paznokciach naturalnych dłoni i stóp, na tipsach oraz na warstwie dowolnego żelu budującego.

 

Żel budujący Axxium Sculpting Gel

Występuje w kolorach Clear- Przezroczysty, Soft Pink- Delikatny Róż oraz Soft White- Delikatna Biel. Daje efekt mocnych, a jednocześnie elastycznych paznokci przedłużanych w naturalnej różowo-białej kolorystyce. Pracując żelami budującymi Axxium masz pełną kontrolę nad kształtem i idealną formą paznokci. Warstwy mogą być suszone po 15 sekund pomiędzy kolejnymi nałożeniami, by utrzymać je na miejscu i całkowicie suszone przez 2 minuty po zakończeniu budowania paznokcia.

 

AXXIUM UV TOP bez przemywania

Sprawia, że wykończenie aplikacji jest szybsza niż kiedykolwiek. Preparat nie żółknie, nakłada się go pędzelkiem. Może być użyty po ukształtowania paznokcia pilnikiem o ziarnistości 180. Wypełnia wszelkie niedoskonałości oraz pokrywa przedłużone paznokcie warstwą niewymagającą zmywania. Powierzchnia paznokci jest lśniąca i sucha zaraz po wyjęciu spod lampy UV. Utrwalaj 2min.

R E K L A M A
Komentarze
Sonia
Opi lakiery są naprawdę fajne, lubię ich trwałość i kolory :) Dziewczyny, gdzie kupujecie swoje? Ja zamawiam online na https://emporium.com.pl/produkty/paznokcie/lakiery-opi,2,345
27.11.2019 12:20:54 | Sonia
Ocena: 0
Oceń:
R E K L A M A
Losowe zdobienie
użytkownik usunięty
Paznokcie Żanety wykonane przez

© 2007-2015 nailmania.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.