Przegląd prasy
Paznokcie nr 61
Paznokcie nr 61
Katalog produktów
Creative Nail Design Zestaw Creative Custom Blended Kit
Creative Nail Design

PUPA

PUPA
Producent: PUPA

Marka Pupa, której nazwa w języku włoskim oznacza lalka powstała w 1974 roku w Mediolanie, światowej stolicy mody. Bardzo szybko stała się liderem na rynku kosmetycznym. Pupa dzisiaj jest jedną z 5 wiodących marek kosmetycznych we Włoszech.

 

Swój sukces zawdzięcza znanym na całym świecie zestawom do makijażu, które stały się  jej wizytówką. Stworzona z myślą o nastolatkach stała się ulubioną marką kobiet w różnym wieku, które doceniły jej oryginalność, świeżość i pozytywne nastawienie do życia. Pupa jest marka dla wszystkich kobiet młodych duchem chcących wyglądać i czuć się pięknie.

 

Pupa jest marką, która stale się rozwija i podąża za najnowszymi trendami w makijażu i modzie. Potrafi przekonać swoje klientki, by każdego dnia bawiły się makijażem dopasowując go do swojego nastroju. Kosmetyki do makijażu marki Pupa kierowane są do kobiet z fantazją, lubiących wyzwania i chcących podkreślić swoją osobowość. Szeroka gama produktów pozwala na wykonanie makijażu od klasycznego do najbardziej niekonwencjonalnego.

 

Głęboka czerwień (deep red), kolor pasji i żywiołowości, jest znakiem rozpoznawczym marki Pupa. Ma ona symbolizować dążenie marki do zrozumienia i wyprzedzania trendów w modzie oraz do spełniania marzeń, potrzeb i aspiracji kobiet. Kreatywność, niekonwencjonalność, technologiczny know-how, składniki najwyższej jakości, modne kolory i oryginalne opakowania to wartości, którymi kieruje się Pupa.

 

Szeroki wachlarz kosmetyków marki Pupa obejmuje obecnie: kosmetyki do makijażu, zestawy kosmetyków, kosmetyki do pielęgnacji ciała oraz zapachy.

 
Pokaż: ostatnio dodane | kategorie | marki produktów | producenci
Produkty tej marki:
R E K L A M A
Pokaż: ostatnio dodane | kategorie | marki produktów | producenci
R E K L A M A

© 2007-2015 nailmania.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.