Przegląd prasy
Paznokcie nr 61
Paznokcie nr 61
Katalog produktów
Venita DAILY COLOR
Venita

Sun Flower

Sun Flower
Producent: Sun Flower

Filozofia Firmy Sun Flower

 

W swoją pracę wkładamy zaangażowanie i miłość do tego, co robimy. Dlatego nasza praca jest dla nas przyjemnością. Czerpiemy radość z tworzenia wspaniałych możliwości dla rozwoju rzemiosła i artyzmu naszych klientów.  Jeżeli przedłużanie paznokci i ich artystyczne zdobienie jest dla Ciebie możliwością ekspresji wrażliwości twórczej a dla twoich klientek sposobem na świadome kreowanie swojej osobowości i własnego wizerunku, to właśnie dla takich osób tworzymy warsztat pracy.

 

Posiadamy 20 - letnie doświadczenie w dziedzinie pielęgnacji i przedłużania paznokci. Nasze produkty oparte są na najnowocześniejszych technologiach. Najwyższa jakość produktów uzyskiwana jest w laboratorium produkcyjnym, dzięki nadzorowi i kontroli wyspecjalizowanych fachowców z branży chemicznej, którzy nadzorują jakość produkcji i zajmują się wdrażaniem nowych, światowych technologii. Firma posiada bardzo szeroki asortyment, dostosowany do potrzeb i wymogów wszystkich klientów. W swoim bogatym asortymencie posiada wiele rodzajów żelu UV, akrylu, PorcelanyTM UV, Porcelany TM Termicznej, akcesoriów i urządzeń do pracy. Ponadto specjalizujemy się w zdobieniach – Nail Art. posiadamy około 3000 różnych ozdób do wtapiania i zdobienia paznokci. Patrz Galeria.

 

Firma Sun Flower Professional GmbH jest przedstawicielem tej Marki na Niemcy oraz całą Europę Zachodnią. Firma Sun Flower - Gabriela Karp jest przedstawicielem Marki “Sun Flower Professional” na Europę Środkową i Wschodnią. Firma prosperuje bardzo dynamicznie i cieszy się dużym zainteresowaniem klientek w całej Europie. Rocznie sprzedaje się tylko w Unii Europejskiej około 30 000 sztuk żeli UV marki „Sun Flower Professional TM”.

 

Firma posiada Dystrybutorów lokalnych, którzy zarządzają sprzedażą w poszczególnych powiatach. Dystrybutorzy doradzą, pomogą w każdej sytuacji, dostarczą towar „do Twoich drzwi”. Prowadzą spotkania i szkolenia z nowości firmowych, organizują punkty sprzedaży detalicznej i ośrodki szkoleniowe. Posiadamy wiele punktów sprzedaży detalicznej „idź do mapka ” w całej Polsce. Tam, gdzie nie ma sklepu, dociera dystrybutor, lub jego pełnomocnik (lista dystrybutorów). Jeżeli w twoim regionie nie ma jeszcze dystrybutora, możesz zamawiać w centrali firmy.

 

Cały asortyment Firmy “Sun Flower Professional “ możesz zamawiać w naszym sklepie internetowym. Prowadzimy indywidualne szkolenia i doszkalania zarówno dla początkujących, jak i dla profesjonalistów, chcących podnieść poziom swojej wiedzy, umiejętności i zapoznać się z nowościami technologicznymi w dziedzinie przedłużania i zdobienia paznokci.

Pokaż: ostatnio dodane | kategorie | marki produktów | producenci
Produkty tej marki:
R E K L A M A
Pokaż: ostatnio dodane | kategorie | marki produktów | producenci
R E K L A M A

© 2007-2015 nailmania.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.