Przegląd prasy
Paznokcie nr 61
Paznokcie nr 61
Katalog produktów
Ladys Nails Cosmetics SPA Nail Serum
Ladys Nails Cosmetics

ABC Nailstore Poland

ABC Nailstore Poland
Strona www: http://www.abc-nailstore.pl

Od wielu lat prowadzimy z sukcesem w Niemczech działalność w zakresie stylizacji paznokci, a teraz zdecydowaliśmy się ekspandować. Nasz hurtownik i partner abc-nailstore international reprezentuje koncepcję, którą w 100% popieramy i którą będziemy także w 100% reprezentować!

 

Jens Piroth Właściciel abc-nailstore poland

Dominika Piroth Kierownik działu szkoleń abc-nailstore poland.


Zakres działalności:

 

Produkty

 

Wszystkie materiały zostały opracowane przez 4-krotnego Mistrza Niemiec i są stosowane codziennie w praktyce. Korzyść: macie zawsze gwarancję, że pracujecie z produktami, które nie tylko są fantastyczne w użyciu, ale mają także 100% zastosowanie w praktyce i zapewniają sukces.

 

Wszystkie produkty mają oceny bezpieczeństwa i są zgłoszone w Centrali ds. Substancji Toksycznych. Korzyść: w przypadku urzędowej kontroli w Państwa studio macie zawsze gwarancję, że produkty, których używacie, są w 100% bezpieczne.

 

Szkolenia

 

Szeroki, dostosowany do potrzeb materiał szkoleniowy, który towarzyszy Państwu podczas kariery zawodowej. Korzyść: ta koncepcja umożliwia Państwu poszerzanie krok po kroku zarówno Państwa wiedzy teoretycznej jak i praktycznej.

 

Seminaria i warsztaty przeprowadzane dla ograniczonej liczbowo grupy uczestników – maksymalnie 6 osób na jednego instruktora. Korzyść: ten sposób gwarantuje intensywne i indywidualne podejście do każdego uczestnika i zapewnia oczekiwany sukces w nauce.

 

Wszyscy instruktorzy zostali wytrenowani przez wielokrotnego Mistrza Niemiec Korzyść: możecie mieć Państwo dzięki temu pewność, że uczycie się od najlepszych mistrzów sztuki.

 

Doradztwo

 

Innowacyjny młody zespół z najlepszymi stylistami paznokci oraz kompetentni doradcy z olbrzymią wiedzą praktyczną oraz znajomością produktów. Korzyść: dzięki temu możemy Państwu zagwarantować fachowe doradztwo nt. wszystkich produktów i ich zastosowania, a także pomoc w przypadku wystąpienia problemów.

 

Serwis

 

Szybka dostawa. Korzyść: mniejsze koszty magazynowania towarów.

Pokaż: ostatnio dodane | kategorie | marki produktów | producenci
Marki należące do ABC Nailstore Poland:
ABC Nailstore Poland
R E K L A M A
Losowe zdobienie
użytkownik usunięty
Lady wykonane przez

© 2007-2015 nailmania.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.