Przegląd prasy
Paznokcie nr 62
Paznokcie nr 62
Katalog produktów
New Nails Klej do tipsów
New Nails

IMS

IMS
Strona www: http://www.imsnails.pl

Firma IMS z siedzibą w Bydgoszczy, posiada 10 letnie doświadczenie w branży kosmetycznej związanej z modelowaniem paznokci. Przez ostatnią dekadę wprowadziliśmy na polski rynek marki światowych potentatów na rynku kosmetycznym takich jak SAREMCO cosmetics, Camillen 60, MEDEA, PROMED, HADEWE. Od 2003 r. oferujemy naszym klientom własną markę IMS nails produkowaną przez najlepsze laboratoria kosmetyczne w Europie i na świecie. Swoje doświadczenie budowaliśmy biorąc udział w wielu przedsięwzięciach rozwijających światowy rynek kosmetyczny.

 

Testując wiele metod stylizacji paznokci i produktów, stworzyliśmy własny system modelowania paznokci, dający doskonałe efekty i maksimum satysfakcji. Uczestniczymy czynnie w życiu polskiej branży kosmetycznej poprzez udział w największych imprezach targowych, organizowanie pokazów, sympozjów i specjalistycznych szkoleń. Współpracujemy ze szkołami kosmetycznymi. Wspomagamy rozwój fachowej prasy kosmetycznej.

 

Liczne grono przeszkolonych stylistek paznokci, rosnąca rzesza zadowolonych klientów pozwalają nam odnosić nowe sukcesy i dają poczucie satysfakcji.

 

Pokaż: ostatnio dodane | kategorie | marki produktów | producenci
Marki należące do IMS:
IMS Nails
R E K L A M A

© 2007-2015 nailmania.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.