Przegląd prasy
Paznokcie nr 61
Paznokcie nr 61

La Femme Cosmetics

La Femme Cosmetics
Strona www: http://www.lf.pl

Specjalizujemy się w produkcji oraz dystrybucji preparatów i ozdób na paznokcie, umożliwiających profesjonalne przedłużanie, modelowanie i zdobienie paznokci. Od 1990 roku konsekwentnie rozwijamy oferowane produkty i wzorki na paznokcie La Femme, stale podnosząc ich jakość, trwałość oraz dostępność. Nasz cel to wytrwałe poszukiwanie oraz kreowanie trendów na rynku nail design, obejmujących przedłużanie, modelowanie i zdobienie paznokci.

 

Profesjonalne preparaty oraz wzorki na paznokcie La Femme są znane i wykorzystywane zarówno na rynku polskim jak i za granicą.

 

Z myślą o profesjonalnej edukacji kosmetyczek powołaliśmy Centrum Edukacji Kosmetycznej, posiadające status niepublicznej placówki oświatowej. W trosce o wysoką jakość świadczonych usług kosmetycznych prowadzimy szkolenia dla modelistek paznokci oraz pedicure i przyznajemy certyfikaty potwierdzające właściwy poziom ich profesjonalizmu.

 

Jesteśmy dystrybutorem uznanej i cenionej marki kosmetyków profesjonalnych do pedicure PediSPA. Aktualnie współpracujemy z firmą PROMED – niemieckim producentem sprzętu do manicure i pedicure oraz z firmą NEW TREND COSMETIC – światowym liderem w dziedzinie makijażu permanentnego.

Pokaż: ostatnio dodane | kategorie | marki produktów | producenci
Marki należące do La Femme Cosmetics:
La Femme
R E K L A M A

© 2007-2015 nailmania.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.