Przegląd prasy
Paznokcie nr 62
Paznokcie nr 62
Katalog produktów
New Nails Sculpting Liquid
New Nails
Przegląd prasy branżowej - tytuły

Przegląd prasy, to dział zawierający informacje na temat czasopism z branży kosmetycznej: paznokci, wizażu, solarium, jak również kosmetyki i kosmetologii. Pozycje w bazie prasy można przeglądać według miesięcy oraz tytułów.

Jeżeli jesteś wydawcą czasopisma kosmetycznego i chcesz, aby Twój tytuł znalazł się w katalogu prasy naszego serwisu, skontaktuj się z nami.

Pokaż: ostatnio dodane | tytuły | wydawnictwa
R E K L A M A

Nail Art

Wydawnictwo: Akademia Paznokcia
Nail Art, to magazyn zawierający mnóstwo zdobień współczesnych, pismo dla poszukujących inspiracji i nowych wyzwań. Moc wzorów, wzorków zadziwi niejednego stylistę.
zobacz więcej
 nr

Paznokcie

Wydawnictwo: Nails & Style House
Pismo "Paznokcie". Częstotliwość ukazywania się : 5 numerów w roku co 2,5 m-ca Stałe działy tematyczne pisma : Technika, Zdobienia, Pielęgnacja, Marketing, Raporty, Wydarzenia, Nowości, Promocje.
zobacz więcej

SOLARIUM & Fitness

Wydawnictwo: PUNKT Sp. z o.o.
„SOLARIUM & Fitness” to profesjonalny branżowy magazyn poświęcony tematyce solarium, fitness, kosmetyka i wellness & SPA. Na łamach kwartalnika poruszane są zagadnienia związane z wymienionymi branżami w Polsce i na świecie. Czasopismo skierowane jest do zarządzających oraz właścicieli oferujących te usługi. Informuje o nowych trendach w szeroko pojętej branży. Kwartalnik „SOLARIUM & Fitness” w ciągu dziesięciu lat funkcjonowania na rynku prasowym, stał się liczącym w branży forum wymiany poglądów. Magazyn porusza zagadnienia istotne dla efektywnej działalności tego sektora.
zobacz więcej
R E K L A M A

© 2007-2015 nailmania.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.