Przegląd prasy
Paznokcie nr 62
Paznokcie nr 62
Katalog produktów
Sun Flower Pilniki Fala Mylar
Sun Flower

Rejestracja w serwisie
 
*
*
*
*
Jestem profesjonalistką. Zaznacz tę opcję jeśli prowadzisz działalność gospodarczą z zakresu stylizacji paznokci. W celu weryfikacji i pełnej aktywacji konta prosimy o przesłanie na adres pomoc@nailmania.pl skanu wpisu do EDG lub odpisu KRS w przypadku prowadzenia spółki wraz z loginem (adres e-mail), na jaki utworzono konto.
Aktywacja konta jako profesjonalistka umożliwia dostęp do większej liczby treści przeznaczonej tylko dla osób zajmujących się zawodowo stylizacją paznokci.
Oświadczam, że rejestrując się w serwisie Nailmania zapoznałam/em się z regulaminem serwisu dostępnym pod adresem: Warunki korzystania z serwisu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu rejestracyjnym w celach marketingowych, w tym na przesyłanie informacji handlowych na adres e-mail, przez administratora danych oraz podmioty trzecie, z którymi administrator ten współpracuje.
Administratorem danych osobowych jest MS Consulting. Dane osobowe zawarte w formularzu rejestracyjnym przetwarzane są w następujących celach: rejestracji w Portalu NAILmania.pl, marketingowym, w tym także w celu otrzymywania informacji handlowych od MS Consulting lub podmiotów z nim współpracujących (wyłącznie za pośrednictwem MS Consulting), obsługi reklamacji, a także w celu obsługi technicznej oraz prowadzenia statystyk Portalu NAILmania.pl. Każda osoba dokonująca rejestracji ma prawo wglądu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych osobowych podczas rejestracji jest dobrowolne, choć niezbędne, by móc korzystać z (ze wszystkich) funkcjonalności Portalu NAILmania.pl.
R E K L A M A

© 2007-2015 nailmania.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.