Przegląd prasy
Paznokcie nr 61
Paznokcie nr 61
Wizytówka stylistki
Iga  Sadowska
Zarejestrowany: 28.03.2011
Ocena wypowiedzi: 0
» podstawowe dane » o mnie » kursy i szkolenia » oferta » album stylistki

Iga Sadowska

Oferta
Eclair Cosmetics - kosmetyki, akcesoria, preparaty oraz narzędzia do stylizacji paznokci. Hurtownia kosmetyczna, rzęsy Secret Lashes

Marka powstała z pasji na bazie ogromnego doświadczenia w świecie kosmetyczno-szkoleniowym.

Celem naszej marki jest wyjście poza sztywne ramy stylizacji paznokci narzucone od lat przez konkurencyjne firmy. Zależy nam na utrzymaniu niepowtarzalnej jakości produktów przy jednoczesnym nacisku na stronę marketingową.

Pragniemy stworzyć w klientkach naszych salonów świadomość marki ECLAIR, tak aby praca na tych produktach była dla Was ogromną reklamą oraz prestiżem, a paznokcie i tipsy wykonywane na naszych produktach były niepowtarzalne.

Dbamy o to by nasze logo regularnie pokazywało się w magazynach kobiecych, programach kosmetycznych oraz w całej branży profesjonalnej.
Eclair z francuskiego - błysk, błyskawica.
Kobieta Eclair to styl glamour.
Paznokcie w stylu glamour to nasza specjalność.

Dyrektor artystyczny - Iga Sadowska to czynna stylistka paznokci. Regularnie śledzi trendy światowe i jest na bieżąco z potrzebami klientek tak by wprowadzane przez nas nowości zaspokoiły najbardziej wymagające panie.

Eclair traktuje inowacyjność jako priorytet, jednocześnie prowadząc linie klasycze:
*system żelowy - stale powiększany o coraz to nowsze odcienie i konsystencje podstawowych produktów. Tak aby paznokcie waszych klientek były zawsze piękne.

*system żel kolor - formuła akrylowa opracowana tak, by praca z tym produktem była jak najprzyjemniejsza. Rewelacyjnie kryją, a w podstawowej linii mamy aż 52 kolory. Zaskocz swoje klientki paznokciami w odcieniach jakich jeszcze nie znały.

*system akryl kolor - stale rozbudowywana baza odcieni i efektów tak by każda, nawet najbardziej wymagająca stylistka mogła tworzyć piepowtarzalne dzieła.

*system hybrydowy - podążając za nowościami regularnie poszerzamy bazę koloró hybrydowych tak by nadążyć za trendami światowymi. Paznokcie Twoich klientek będą niepowtarzalne.

*cała gama produktów pomocniczych ,tipsy, płyny, akcesoria itd.

Stawiamy również na wizerunek firmy oraz salonów z nami współpracujących dlatego tworzymy całe zaplecze materiałów reklamowych mających na celu utrwalenie wizerunku Eclair w świadomości naszych klientek oraz zwiększyć zysk.

Wyposażamy hurtownie kosmetyczne w pełną gamę produktów: tipsy, żele, rzęsy… zgłoś się do nas a przygotujemy ofertę.

© 2007-2015 nailmania.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.